Müzik Dinle

Yabancı İngilizce Şarkılar En güzel 2018 Müzik Listesi Dinle

2018’in En güzel en sevilen ve en çok dinlenen ingilizce yerli ve yabancı şarkıları müzik listesi şeklinde dinle. Pop slow rock ve değişik türlerde yepyeni şarkıların yer aldığı keyifli hit dance müzik listemiz ile en güzel şarkıları burada dinleme imkanı bulabilirsiniz.

yabancı ingilizce şarkıları resimleri

yabancı ingilizce şarkıları resimleri

#/ İNGİLİZCE MÜZİK
ingilizce şarkılar günümüzde insanların bazen eylenmek için bazen birazda gülmek için kullandıkları müzik türlerinden birtanesidir. Yabancı müzik anlamsızca tıngırtısından doğan ve kendince anlam yüklemeyi başarabildiğin bir müzik türüdür bazen. Kimisinin çılgınlar gibi dinlediği ve kimisinin sürekli duygusal bağ kurduğu yegane müzik türüdür .

Yabancı müzik benim için gecenin bir yarısı kendimi dışarı attığım ve uzun uzadıya bir yürüyüşte engün denizlere dalgalara yelken açtığım bir tür. İngilizce bilgim hernekadar hiç olmasada kaliteli bir müzik buldummu kesinlikle anlarım. Müziğin güzelliği notalarla uyumuna ahengine bağlıdır. İngilizce şarkılar dan genelde inna nın şarkılarını çok severim . Hemen hemen hergün dinlemeye doyamadığım muhteşem bir müzik ziyafeti sunar kulaklarıma.

#/ LİSTEMDE YER ALAN BAZI ŞARKI İSİMLERİ
▶Camila Cabello – Havana ft. Young Thug
▶Colonel Bagshot – Six Days War
▶INNA – Ruleta (feat. Erik)
▶Axel Johansson – The River
▶No Method – Let Me Go
▶Kate Linn – Your Love
▶Peter Manos – In My Head
▶Shakira – Chantaje ft. Maluma
▶Irina Rimes – Vivons Les
▶Era Istrefi – Bonbon
▶Clean Bandit – Rockabye ft. Sean Paul & Anne-Marie
▶Jax Jones – You Don’t Know Me ft. RAYE
▶Monoir & Osaka – The Violin Song

Müzik listemdeki tercihlerimi oldukça beğeneceğinizden hiç kuşkum yok. Şarkılar ile ilgili veya müzik tarzım ile ilgili düşünceleirnizi bana aşağıdaki yorum formu aracılığı ile mutlaka bildiriniz. Sağlıcakla kalın.

Ilgili Konu : yabancı müzik Dinle