Akıllı Telefon Bilgisayar ve Teknoloji İnternet

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır – 2018 Yeni paketler

-

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılı – 2018 Yenipaketler

Vodafone telekominikasyon devinin sürekli güncellenen 2018 yepyeni bedava internet paketleri ve ücretsiz smsler , dakilar hakkında bu makalemizde siz değerli wikinasil takipçilerine bilgi vereceğiz.

Vodafone gibi dev şirketler bildiğiniz gibi sürekli olarak çeşit çeşit kampanyalar yaparak kullanıcılarını memnun etme ve kullanıcılarını kendilerine bağlama teknikleri geliştirmektedirler. Buna istinaden yaptıkları bol bol internet tarife , dakika ve sms gibi kampanyaları sürekli bir şekilde sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Bu tür gsm operatörlerinin kampanyalarından faydalanırken aşırı bir dakketle yapmanız gereken işlemler olduğu bir gerçek. zira sonradan fatura aşım şoku veya birden tl nizin 00 bakiye gösterebileceği gerçeğini unutmamalısınız. Bu tür konulara hassasiyetle yaklaşıp paketleri bu şekilde almanızda büyük fayda var.

 • Güncelleme : vodafone ocak 2018 bedava internet paketleri hakkında Güncel veriler eklenmiştir. Bizleri takip etmeye devam ediniz.
vodafone bedava internet paketi 2018

vodafone bedava internet paketi 2018


 1. Bana Ne Var 250 MB
  Yanımda uygulamasını Pazartesi ve Pazar günleri arasında ziyaret ederek hediye 250 MB kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
 2. Bana Ne Var 500 MB
  1 gün süresince kullanabileceğiniz 500 MB’ye sahip olmak için Pazartesi günleri Yanımda uygulamasına giriş yapıp, armağanınızı almanız yeterlidir.
 3. Vodafone E-Fatura 1 GB Parasız internet
  E-faturaya ya da SMS faturaya geçiş yapan azalar 15 gün süresince kullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olabilirler. “EFATURA” boşluk e-posta yazıp 7000’e fiyatsız kısa ileti atarak katılım sağlayabilirsiniz.
 4. Vodafone 2 GB Hediye Cepten internet
  Bu kampanya ücretli olarak güncellenmiştir, o yüzden kaldırıyorum arkadaşlar.


vodafone bedava internet

vodafone bedava internet


 • 1 GB Vodafone Parasız internet 2018
  TL yükleme, kutu satın alma veya fatura ödeme ile 11 TL tüketme yaparak 5 gün geçerli 1 GB kazanabilirsiniz.
 • Vodafone Parasız Hediye 5 GB internet Koliyi
  28 Haziran ve 4 Temmuz tarihleri arasında internetinizi Supernet 4.5G irtibatı ile kullanarak 5 GB kazanabilirsiniz. 5 Temmuz tarihinden itibaren 5 GB’nizi alabilir ve parasız internetinizin neşesini çıkartabilirsiniz.
 • Vodafone Fiyatsız 1 GB Aktüel İnternet paketi
  Yanımda uygulamasında mobil telefonunuza indirerek ilk adımı bitirebilirsiniz. Sonra ise 7000’e “S” yazıp kısa ileti atarak uygulamaya giriş yaparak da ikinci adımı bitirebilirsiniz. Sonra sol taraftaki kullanıcı menüsüne tıklayıp ek koli al alternatifine tıklayarak, fiyatsız 1 GB’ınızı alabilirsiniz.
 • 50 GB Vodafone ücretsiz internet
  Vodafone Supernet ev müşterisi olan kişiler yeni bir SIM kart aldıkları takdirde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 50 GB’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik tam 90 gün boyunca kullanabilirsiniz hem cebinizden hem evden kullanabileceğiniz bu fırsattan faydalanın.
 • 4.5G hediye 2 GB bedava internet Vodafone 2018
  4.5G’ye geçen müşterilere özel 2 GB armağan kazanma şansı yakalayabilirsiniz. “4.5G” yazıp 4545’e kısa ileti atarak ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Gelen onaylama mesajın arkasından hediyeniz hattınıza tanımlanır.
 • 4.5G’ye Geç 1 GB İnternet Kazan
  4.5G’ye geçiş sağlayan kullanıcılar ve uyumlu SIM kart alan mobil hat kullanıcıları 1 GB kazanıp hattınıza tanımlatabilirsiniz.30 gün süresince kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Vodafone bedava internet nasıl Yapılır?


vodafone-bedava-internet-nasil-yapilir

vodafone-bedava-internet-nasil-yapilir


Kara kartallı abonelere özel 3 GB hediye kazanma imkânı sunuluyor. Üstelik dostlarınızı çağrı ederek daha fazla hediye kazanabilirsiniz.

 • Geleneksel Yükle Kazan
  Yükleme veya harcamalarınıza nazaran 500 dakika veya 1 GB kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
 • Güvenli Depo 1 GB armağan web
  Faturasız bireysel müşterilerin faydalanabileceği bu fırsat ile Güvenli Depo uygulamasında kazanabileceğiniz 1 GB’ye sahip olabilirsiniz. Güvenli Depo uygulamasını mobil telefonunuza indirerek 1 GB’niz hattınıza tanımlanır. Bu kampanya ile uygulamaya rehberinizi, fotoğraflarınızı ve verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Üstelik arzu ettiğiniz an istediğiniz yerden ulaşımda sağlayabilirsiniz.

Esaslar
7000’e “KALAN” yazıp göndererek ya da web kanalı yolu ile kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızın %80’i ve %100’ünü harcamış olduğunız süre SMS ile bilgilendirilirsiniz.

vodafone bedava internet paketi 2018

vodafone bedava internet paketi 2018

Yorum Yap