Akıllı Telefon

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Turkcell Bedava İnternet 2018

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Turkcell bedava internet edinebileceğiniz kampanyalardan bahsedeceğiz ve üstelik anlatılan bedava internet kampanyaları 2018 yılında da güncellendiği takdirde konumuzdan takip edebilir ve güncel bedava internet kampanyalarını öğrenebilirsiniz. Öncelikle belirtmek isteriz ki yazımızda anlatılan bedava internet paketleri Turkcell tarafından onaylanmış olan internet paketleridir ve herhangi bir şekilde hile veya illegal bir durum söz konusu değildir.

Turkcell tarafından sağlanan bedava internet paketlerinin mantığını sizlere şu şekilde aktaralım. Turkcell ile farklı kuruluşların yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde ücretsiz olarak internet paketi kampanyaları sağlanmaktadır. Kimi zaman bir uygulamayı indirmek, bir siteye üye olmak yada dönemsel kampanyaları yaparak bu tarz bedava internet hakkını elde edebilirsiniz.

Bu konumuzda sizlere Turkcell ile bu tarz anlaşmalar yapmış olup ve kullanıcılara bedava internet sunan kampanyaların tanıtımını yapacağız. Bu konu üzerinden Turkcell Bedava İnternet nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatılacak ve güncel olarak yeni gelen kampanyalar da konumuza eklenecektir.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell BiP ile 10 GB Bedava İnternet

Turkcell Bip uygulaması için yaptığı bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor ve bu sefer çitayı yüksek tutuyor diyebiliriz. Bu bedava internet paketi kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken şey BİP uygulamasını indirdikten sonra 30 farklı kişiyi BİP uygulaması ile arayın ve eğer bunu yapan ilk 100.000 kişi içerisinde olursanız anında 10 GB internet kazanacaksınız, eğer 100.000’den sonra gelen 200.000 kişi arasında yer alırsanız 5 GB internet kazanma imkanı yakalayacaksınız.

Eğer BİP kullanan kişiler pek yok ise BİP uygulamasını kullandığınız numarayı yorum atarak paylaşabilir ve birbirinizi arayabilirsiniz.

Kampanya durumu: Aktif

Faturalı Hatta Geç 24 GB İnternet Kazan

Eğer Turkcell abonesi iseniz ve faturasız hat kullanıyorsanız faturalı hatta geçmenin tam sırası çünkü Turkcell faturasız hat kullanan aboneleri herhangi bir tarife olarak Turkcell faturalı hatta geçiş yaptığında her ay 2 GB şeklinde tam 12 ay boyunca hattınıza bedava internet paketi tanımlıyor.

Kampanya durumu: Aktif

Turkcell Yaani Uygulaması İle Bedava İnternet

Turkcell tarafından yeni başlatılan büyük projelerden bir tanesi ve Turkcell yeni arama motoru olan Yaani uygulamasını duyurdu. Bu uygulamayı indiren kişilere de Turkcell bedava internet dağıtıyor. Bu internet paketi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız buradaki linkten uygulamayı Google Play Store üzerinden, buradaki linkten ise uygulamayı iTunes üzerinden indirebilirsiniz.

Kampanya durumu: Aktif

BİP Uygulamasını İndir 1 GB İnternet Kazan

Eğer Turkcell abonesi iseniz ve halen daha BİP uygulamasını indirmediyseniz hemen uygulamayı telefonunuza indirin ve 1 GB internet paketi kazanın. Bu kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek. Bedava internet elde etmeniz için yapmanız gereken şey;

  1. Google Play Store yada iTunes üzerinden uygulamayı indirin.
  2. Uygulamayı kullanarak 5 arkadaşınızı BİP uygulamasına davet edin.
  3. ve 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet hakkınızı elde edin.

Kampanya durumu: Aktif

Otomatik Ödeme Talimatı Veren 2 GB İnterneti Kapıyor!

Turkcell kullanıcılarına bir çok yönden kampanya yaparak bedava internet paketi dağıtmaya doymuyor. Eğer faturalı hat kullanıyorsanız ve henüz otomatik ödeme talimatı vermediyseniz otomatik ödeme talimatı vererek 2 GB internet hakkını elde edebilirsiniz. Dilerseniz Turkcell bayilerinden, dilerseniz banka yada internet üzerinden yapmış olduğunuz otomatik ödeme talimatı bedava interneti almanıza yeterli olacaktır.

Kampanya durumu: Aktif