Instagram Şifre Kırma Nasıl Yapılır? [ 2019 Yeni ]

Instagram Şifre Kırma Nasıl Yapılır? [ 2019 Yeni ]

2018 Yılında Yeni ve güncel bir yöntem ile Instagram şifre kırma işlemini nasıl yapabileceğiniz konusuna resimli ve videolu değindim .Bu konunun tamamı ile legal olmayıp insanların nasıl hesaplarınızı çalabildiğine dair bir anlatım olduğunu unutmayın. Yapılan bu hack işlemleri tarafınıza yasal zorunluluklar doğurabilir. Instagram şifre kırma için yapabileceğiniz aslında çok fazla bir şey yok yeni olan tek bu yöntemi deneyebilirsiniz.. Trojan gibi bir yazılım kullanmadığınız sürece Instagram hesap çalma için yapılacak en iyi yöntem sizlere anlatacağımız yöntem. Bu yöntem sayesinde hedef kişinin hesabı çok kolay bir şekilde ele geçirilebilir. Doğal yollarla deneyeceğimiz bir yöntem olsa bile bu yapacağınız işlemin illegal bir işlem olduğunu bilmenizi isteriz. Şifre kırma yöntemini öğrendikten sonra bu konu için önlemler alabilir ve bu gibi durumlarda karşılaştığınızda ne yapmanız gerektiğini bilebilirsiniz. Dilerseniz bir diğer instagram takipçi hilesi 2017 konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

[alert-warning]İlgili Konu: Facebook Şifre Kırma[/alert-warning]

Instagram Şifre Kırma

1.Bilgisayarınızda bir tarayıcı açın. Bilgisayarınızda yüklü olan herhangi bir tarayıcı şifre kırma işlemi için kullanabilirsiniz. Biz anlatımımızda Google Chrome tarayıcısını kullanacağız.

2.Instagram sitesine help.instagram.com adresinden giriş yapın. Tarayıcınızda internet çubuğuna adresi yazarak yada bağlantıya tıklayarak siteye giriş yapabilirsiniz.

 

3.Giriş ve Sorun Giderme seçeneğine tıklayın. Yardım sayfasına girdikten sonra sol kısımda yer alan Giriş ve Sorun Giderme Sekmesine tıklayalım.

4.Giriş Yapamıyorum seçeneğine tıklayın. Yeni açılan pencerede gelen seçenekler arasından “Giriş Yapamıyorum” seçeneğine tıklayın.

5.Şifremi Unutursam ne yapabilirim seçeneğine tıklayın.

6.Hesabınızı bulamıyorsanız linkine tıklayın. Açılan sayfanın altına doğru inin ve Hesabınızı bulamıyorsanız diye devam eden bir cümle göreceksiniz. Buradaki linke tıklayın.

7.Başkasının eline geçme durumundan faydalanalım. Yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada Hesabınızın başkasının eline geçtiğinden kuşkulanıyorsanız diye başlayan cümledeki linke tıklayın.

8.Durumu bize bildirin. Açılan sayfada durumu bize bildirin diye bir seçenek var ve bu seçeneğe tıklıyoruz.

9.Kişinin kullanıcı adını bulun. Hedef kişinin kullanıcı adını kişinin profilinden öğrenebilirsiniz. Profile girdikten sonra adres çubuğunda yer alan isim kişinin kullanıcı adıdır. Bu bilgiyi bir yere not edin.

  • Kişinin bilgilerini paylaşmamak adına biz bu kısımları bulanıklaştırdık.

10.Formu doldurun. Bu kısımda bir form çıkacak ve bu formu eksiksiz bir şekilde doldurun. Alt kısımda açıklama yerine hesabınızın çalındığına dair bir şeyler yazmanız yeterli olacaktır.

11.Mail yolu Instagram yetkilileri ile görüşün. Bu işlemin ardından size gelen mailde bir rakam veya şifre gibi bir şey gelecektir. Bu yazıyı bir kağıda yazıp yüzünüz görünür şekilde fotoğraf çekinip mail ile göndermeniz istenecektir.

  • Photoshop kullanarak bu yazıyı kişinin elinde gösterebilirsiniz ve böylelikle size gönderilen bağlantı ile yeni şifre girip hesabı çalabilirsiniz.
  • Eğer ulaşabileceğiniz bir kişi ise bir şey uydurup o yazıyı elinde tutturarak fotoğraf çektirebilirsiniz. Nasıl bir şey uyduracağınız size kalmış tabi.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (91)